Wzory abstrakcyjne - wzór AK0003 0
Wzory abstrakcyjne - wzór AK0003

Nad kolejnym wzorem zastanawiałam się przez czas jakiś, skąd on mi się wziął. I wiecie co? I nie mam zielonego pojęcia. Chodzi o wzór, który znowu jest bezimienny. Obdarzony jedynie katalogowa nazwą AK0003. Kiedyś usłyszałam określenie - "te winogronka". Hmm, może to jest myśl. W pewnym sensie jest to rodzaj jakiegoś 'gronka'. ;)

Jak zwykle jestem ciekawa z czym Wam się kojarzy ten motyw.

Ale opowiem jak powstał. Mówiłam, że najczęściej jest tak, że dany wzór po prostu pojawia się w mojej głowie 'ot tak'. Tym razem było jednak troszkę inaczej. Siedziałam sobie i mazałam na kartce jakieś bazgrołki. Było to zupełnie bezwiedne bazgranie. Wiecie jak to jest. Na pewno tez tak macie. Najczęściej można takie czynności zauważyć u ludzi podczas rozmów telefonicznych. Ja mam dokładnie tak samo. Gadam przez telefon i jak tylko w pobliżu jest jakiś kawałek kartki i coś co pisze, to się zaczyna mazanie. Mam też tak podczas oglądania telewizji. Pewnie wtedy gdy program nie jest na tyle wciągający i potrzebuję dodatkowego zajęcia. ;) Okazuje się, że czasem może powstać coś co samo w sobie jest ciekawe, albo coś co nas zainspiruje. Tak było i z omawianym właśnie wzorem. Mazałam sobie przed telewizorem, potem spojrzałam na kartkę i dostrzegłam coś, z czego można by było zrobić formę na kolczyki. Coś poprawiłam, coś dorysowałam i oto jest.

Zatem gdy zdarzy się Wam taka bezwiedna czynność, przyjrzyjcie się temu co powstało na kartce. Może jest tam coś fajnego, albo coś co można fajnie przerobić.

Byłoby mi przyjemnie gdybyście się pochwalili takimi swoimi 'bazgrołkami'.

Ale oczywiście czekam też na propozycje nazwy na kolczyki AK0003.

Miłego wieczoru! :)

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl