Wzory abstrakcyjne - wzór AK0002 0
Wzory abstrakcyjne - wzór AK0002

   Czas zająć się kolejnym wzorem abstrakcyjnym. Wzór nazwany jedynie numerem katalogowym, bo znowu z niczym się na wstępie nie kojarzy. Zasługuje jednak na swoją nazwę. Problem jednak mam, bo na razie jedyna rzecz z czym mi się ten wzór kojarzy, to zwoje materiału lub spadające ręczniki, na których leży piłka. :D Chyba faktycznie inspiracją były ręczniki. Przecież nie nazwę jednak kolczyków "spadające ręczniki". A wisiorek AW0002, który powstał z połączenia dwóch kolczyków, nazwać "ręcznikowa kula"? Trochę nie za bardzo.

   Znowu zatem zdam się na Was i zapytam o Wasze skojarzenia. Wiem, że jesteście kreatywni i macie super pomysły. Czekam zatem na propozycje nazwy.

   Mnie ostatnio głowa się wyczyściła z pomysłów. Za dużo emocjonalnie kosztował mnie mój kot a konkretniej kotka. Jest cukrzyczką i miała duży stan zapalny w swoim pyszczku. Zatem antybiotyki i pora na zabieg czyszczenia tej jamy ustnej. Niby normalny zabieg, rutynowy, ale ja niestety nie umiem sobie tego wytłumaczyć. Kota trzeba zostawić w lecznicy, a po zabiegu odebrać. To zostawienie jest najgorsze. Jestem wtedy nie do życia. Dopóki jej nie zobaczę po zabiegu, nie dogadasz się ze mną. Potem zaś w domu obserwacja czy dobrze się czuje i można odetchnąć jak wszystko wraca do normy. Po wszystkim czuć takie zmęczenie jak po ciężkiej pracy. Emocje potrafią wykończyć człowieka.

   To się rozpisałam o kocie zamiast o kolczykach, ale co zrobić, tym żyłam przez ostatni tydzień.

   Życzę zdrowia Waszym zwierzakom i czekam na propozycje nazw. :)

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl