Wzory abstrakcyjne - wzór "ośmiokąt" 0
Wzory abstrakcyjne - wzór "ośmiokąt"

Witam po dłuższej przerwie spowodowanej niestety względami zdrowotnymi. Ale już wracam z kontynuacją tematu inspiracji dla modeli abstrakcyjnych. Dziś, jak można wnosić po tytule, będzie o "ośmiokątach".

Chciałabym bardzo opowiedzieć jakąś inspirującą historię, a tu tylko proza życia. Kolczyki te powstały na bazie poprzednio omawianego wzoru tj. "kropli deszczu". Pomyślałam sobie - 'dlaczego by na tej bazie nie stworzyć innego wzoru opartego na innym kształcie bursztynów i figury okalającej'. Pewnie wyszła tu ze mnie trochę natura inżyniera i zamiłowanie do konkretnych geometrycznie kształtów. Jednak trochę lat przepracowałam w zawodach technicznych. To musiało zostawić swój ślad. ;) Jednak czy to dobrze, to nie wiem. Bo chyba nie jest to najlepszy mój wzór. Wnioskuję po ilości osób nim zainteresowanych. Jest chyba najmniejsza ze wszystkich jak do tej pory. Dlatego nie namawiam, żeby tworzyć warianty i modyfikacje pierwotnie wymyślonego wzoru, ale może czasem warto spróbować. Jak to w życiu bywa: to, że mnie się średnio udało, nie oznacza, że Wam nie narodzi się kompozycja nawet ciekawsza niż źródło. Pomimo małego powodzenia wzoru, nie potrafię z niego zrezygnować, bo mnie się on podoba. Uważam, że świetnie pasują zarówno kolczyki jak i naszyjnik do stroju typowo biurowego. Panie pracujące w zawodach technicznych też powinny się w nich dobrze czuć. Dla mnie ten wzór jest połączeniem mojej dwoistej natury: artystycznej z techniczną. Dwie natury, które wydają się stać w sprzeczności a jednak mogą współistnieć. Jak zwykle to tylko stereotypy, że albo się jest w pełni artystą albo inżynierem. Ja bym się udusiła będąc tylko w jednym świecie. Nigdy nie potrafiłam zdecydować się tylko na jedno. Wiem, że bez zachowania równowagi moich światów, znienawidziłabym ten jeden, dla którego wyrzekłam się innych. Całe szczęście, że obecna działalność daje mi możliwość wykazania się zarówno we względzie artystycznym jak i technicznym. Mam nadzieję, że dzięki Wam będę mogła jak najdłużej żyć na ten satysfakcjonujący mnie sposób. :)

I wiedziałam, że tak będzie. Zaczęłam od wzoru i jak często bywa doszłam do rozważań z lekka filozoficznych. W efekcie chciałabym przekazać jedno: Nie dajcie się zamknąć w klatce stworzonej przez stereotypy! Szukajcie swoich drugich światów i łączcie je. A wszystko to w poszukiwaniu szczęścia i pełni życia. Życzę powodzenia wszystkim poszukującym! :*

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl