Aktualności

Bohemian - Targi Stylu Boho!

targi

W dniach 13-14 kwietnia 2019 odbędą się targi stylu Boho o wdzięcznej nazwie Bohemian. Oczywiście El-landia również tam będzie. Targi odbywają się w Krakowie w Pałacu Czeczotka na Starym Rynku.

Zapraszam wszystkich serdecznie do spotkania ze mną i moimi wyrobami. Oprócz nowych wzorów będą także niespodzianki i promocje. A mianowicie:

  • 15% zniżki przy zakupie kompletu biżuterii (kolczyki + wisior)
  • nagroda - niespodzianka dla pierwszych 10 Klientów, którzy zrobią zakupy za kwotę > 40zł

Zapraszam serdecznie!

 

UWAGA!

Zostaliśmy zaproszeni na Targi Welbeing Show, które odbędą się w Warszawie w dniach 14-15.04.2018.

Zapraszam na Targi do spotkania ze mną i moją biżuterią na żywo, a poza tym do skorzystania z całościowej ciekawej oferty Targów. Będzie wiele stoisk z inną biżuterią, ze zdrową żywnością, naturalnymi kosmetykami. Będą także ciekawe wykłady i warsztaty.

Program Targów możecie sobie sprawdzić tutaj - http://wellbeingshow.pl/program/

Bilety do nabycia na http://bit.ly/bilety_wellbeing 

Pozdrawiam i do zobaczenia na Targach!

________________________________________________

Niniejszym informuję, iż dochodzi do zmiany Regulaminu Sklepu internetowego. Istotą zmiany pozostaje umożliwienie korzystania z usług sklepu nie tylko, jak miało to miejsce dotychczas przez moich Klientów jako Konsumentów, ale również przez przedsiębiorców. Równocześnie dotychczasowa współpraca z Państwem wymaga doprecyzowania określonych pojęć Regulaminu celem zapewniania jeszcze lepszej jakości świadczonych usług.

Informuję moich Klientów, iż informację o zmianie Regulaminu umieszczam na stronie głównej Sklepu, zaś Klientom posiadającym aktywne Konta Klientów informację przekaże również na wskazane przez nich adresy poczty elektronicznej.

Informuję również, iż w związku z publikacją Regulaminu w dniu dzisiejszym oraz równoczesnym rozesłaniem powyższej informacji do Klientów posiadającym aktywne Konta Klientów, Regulamin w zmienionej wersji wchodzi w życie w dniem 28.11.2017r.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl