Kolczyki z drewna i bursztynu - oryginalne kolczyki drewniane

Oferowane produkty to pomysł na wyjątkowy podarunek dla kobiety, który łączy w sobie elegancję i wysoką jakość wykonania. Prezentowane poniżej kolczyki stanowią efekt wykonywanej z pasją twórczości handmade. Ta oryginalna biżuteria wyprodukowana została z wysokiej jakości drewna oraz bursztynu bałtyckiego. Naturalny charakter surowców nadaje tym produktom niecodziennej elegancji, a każda kobieta, zakładając te ozdoby, poczuje się wyjątkowo.

Bursztyn wprowadza żywą kolorystykę, która zachwyca swoim pięknem. To właśnie te cechy sprawiają, że kolczyki drewniane z bursztynami z naszej kolekcji spotykają się z pozytywnym odbiorem wśród klientek. Prezentowane produkty biżuteryjne występują głównie w dużych rozmiarach - to propozycja dla pań odważnych, lubiących wyróżniać się z tłumu. Kobiety ceniące bardziej skromne ozdoby, mogą wybierać spośród kilku mniejszych egzemplarzy. Kolczyki z drewna i bursztynu są nie tylko oryginalne i piękne, ale także wygodne w noszeniu.

Surowce, z których biżuteria została wykonana, są lekkie, co wyklucza nadmierne obciążenie i zapewnia komfort dla uszu. Produkty zostały stworzone w różnorodnej stylistyce, łączącej bardziej tradycyjne, jak i nieco ekstrawaganckie kształty. Oryginalne kolczyki to możliwość wyróżnienie się z tłumu i zachwycanie niecodziennym pięknem.

Kolczyki drewniane AK0003 Kolczyki drewniane AK0003
Producent: el-landia.pl
Cena: 15,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kolczyki drewniane "kleks" Kolczyki drewniane "kleks"
Producent: el-landia.pl
Cena: 21,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kolczyki drewniane "koń" Kolczyki drewniane "koń"
Producent: el-landia.pl
Cena: 23,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kolczyki drewniane "kot" Kolczyki drewniane "kot"
Producent: el-landia.pl
Cena: 24,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl